HAKKIMIZDA 

Şirketimizin kurucusu Şevket Taşkın, 1978 yılında İstanbul Pendik’de küçük bir imalathane olarak başladığı halı üretimine, 2012 yılından itibaren İstanbul Tuzla Deri OSB’de kurulan 10.000 m²’lik, modern makine parkuruna sahip fabrika binasında devam etmektedir.

Üretim tesisimiz; Kimya (Lateks ve PVC), tekstil imalat ve konfeksiyon olmak üzere 3 ana bölümden oluşmaktadır. 2018 yılında başlatılan teknoloji odaklı makine yatırım süreci sonucunda aylık üretim kapasitesi 400.000 m² ’ye ulaşmıştır.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana, yerel ve uluslararası pazarlar için “Seroni” markası altında, evrensel kalite ve standartlarda ürettiği, dekoratif halı, yolluk ve banyo paspasları ürünleriyle, 38 ülkedeki müşterilerinin yaşam alanlarına estetik ve modern görünümler kazandırmaktadır.  Her zaman sektörün yenilikçisi ve öncüsü olma özelliğini koruyan “Seroni”, nitelikli iş gücü sayesinde,  “müşteri memnuniyeti” ilkesini bir kültür haline getirmiştir.

Seroni Halı, 42 yıllık tecrübesiyle, iş ortaklarına ve müşterilerine verdiği güven, doğaya ve insana saygılı üretim, desteklediği sürdürülebilirlik sistemleri ve ülkemize sağladığı katma değer ile istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

“ The ground is yours”